„ŽODŽIAI IŠ VAIKO ŠIRDIES – 2019“

            Kovo 7 dieną „Aitvarų“ ir „Papūgiukų“ grupių ikimokyklinio ugdymo mokytojos su ugdytiniais Vyčiu Mikaičiu ir Saule Vizgirdaite dalyvavo Marijampolės savivaldybės ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų meninio skaitymo konkurse „Žodžiai iš vaiko širdies-2019“, kurį organizavo Marijampolės Mokolų mokykla-darželis.

           Šis renginys tapo maža švente ir mažiesiems skaitovams, ir jų klausytojams. Poezija vaikų lūpomis skambėjo labai nuoširdžiai, dalyviai stengėsi perteikti eilėraščių nuotaiką, mintį. Klausytojus džiugino ne tik puikiai parinkti kūriniai, raiškus meniškas žodis, bet ir skaitovų sceninė laikysena, puošni šventiška apranga. Konkurso vertinimo komisija visiems ikimokyklinių įstaigų dalyviams įteikė padėkas ir dovanėles. „Papūgiukų“ grupės ugdytinė Saulė Vizgirdaitė šiame konkurse (3-5 metų amžiaus grupėje) laimėjo II-ąją vietą. Ji apdovanota diplomu.

            Džiaugiamės, kad ir mūsų grupių ugdytiniai dalyvavo šiame konkurse  ir tai yra kiekvieno vaiko laimėjimas. Visi klausydami konkurso dalyvių be galo džiaugėmės, kad pedagogų ir tėvelių pastangomis meninis skaitymas ir toliau puoselėjamas, nuo mažų dienų ugdoma meilė ir pagarba kalbai, o žodis vaikų lūpose skamba nuoširdžiai.

                                                     „Aitvarų“ ir „Papūgiukų“ grupių ikimokyklinio ugdymo mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,