Velykiniai Kiškučiai darželyje

               Pavasaris  – nuostabus metų laikas, grąžinantis mūsų žemei šilumą, bundančią gamtą, džiaugsmą. Parskridę pirmieji paukščiai, pražydę pirmieji žiedai artina spalvingiausią metų šventę – Velykas, kurios su  nekantrumu laukia ir maži, ir dideli.

               O kokios Velykos be Velykinių margučių ir  kiškučių? Jų mūsų darželio lauko teritorijoje tikrai daug, nes norėdami pasidžiaugti artėjančiomis Velykomis,  darželio  bendruomenei  pasiūlėme idėją pagaminti  velykinių kiškučių.  Jie yra ne tik  gyvybės pranašai pavasarį, bet ir Velykų bobutės pagalbininkai, kurie dažo margučius. Prie idėjos papuošti lauko teritoriją velykiniais kiškučiais įgyvendinimo prisijungė ne tik įstaigos pedagogai, bet ir išmanieji grupių ugdytiniai su  tėveliais, kurių darbai stebina kūrybiškumu, meniškumu, puošnumu.  Iš viso buvo pagamintos 47  kiškučių dekoracijos. Visos bendruomenės pastangų dėka įstaiga nusidažė pavasario spalvomis, atgijo įvairiausiais velykiniais personažais.

               Vaikų – tėvų – pedagogų bendrystė,  išaugo į kilnių tikslų siekimą inicijuojant, generuojant idėjas  ir organizuojant bendrus renginius, akcijas, labdaringą veiklą.

               Dėkojame tėvams,  prisidėjusiems  prie mūsų idėjos, ir  visiems linkime, kad jūsų namus, kartu su artėjančiomis Velykomis, aplankytų švelnus saulės spindulys, pirmųjų pavasarinių gėlių kvapas, o kartu su numargintais margučiais – stiprybė, meilė ir džiaugsmas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Administracija

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,