TRUMPALAIKIS PROJEKTAS „RUDENS GĖRYBIŲ KRAITELĖ”

    Spalio 21-25 dienomis „Aitvarų” ir „Papūgiukų” grupių ugdytiniai vykdė trumpalaikį projektą ,,Rudens gėrybių kraitelė”. Tikslas: įgyti žinių apie vaisių ir daržovių naudą. Sveika mityba padeda saugoti ir stiprinti sveikatą, išvengti daugelio ligų, ji yra sveikatos pagrindas.

Vaikai mokėsi V. Palčinskaitės eilėraščių, dainelių apie daržoves, minė mįsles.

     Ugdytiniai žaidė didaktinį žaidimą „Paliesk, atspėk, pažvelk”, kurio metu užmerktomis akimis reikėjo paliesti  ir pasakyti daržovės pavadinimą. Žaidžiant žaidimą „Paragauk, pasakyk”,  reikėjo paragavus pasakyti vaisiaus pavadinimą. Vaikai spalvino vaisių ir daržovių karūnas su jomis žaidė ir dainavo.

      Vaikai vaidino pasaką „Ropė”. Ugdytiniai kūrybiškai išreiškė save, balsu ir judesiu perteikė scenelę, sužinojo, kad ropės stiprina imunitetą, jose gausu vitamino C.   Ugdytiniai žaismingais judesiais skuto, pjaustė daržoves, bėrė į puodą ir virė daržovių sriubą.

    Projekto metu vaikai įgijo žinių apie  organizmo stiprinimą daržovėmis ir vaisiais, buvo ugdomi tinkami  mitybos įpročiai. Tinkamas maistas yra būtinas vaiko augimui, vystymuisi, gerai sveikatai, fiziniam aktyvumui palaikyti.

Ugdytiniai patyrė džiaugsmingų emocijų.

„Aitvarų” ir „Papūgiukų” grupių ikimokyklinio ugdymo mokytojos: R. Mokolaitė, L. Griškelienė, D. Kavaliauskienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,