TRIŠALĖ SOCIALINĖ PARTNERYSTĖ PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO „DARBŠČIŲJŲ BITUČIŲ“ GRUPĖJE

„Kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo šildom sugrubusią sielą, kieno jei ne knygos, šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir mūsų pačių širdies labirintais? Keista, kad lig šiol mes dar nepastatėm paminklo jai.“ ( Justinas Marcinkevičius. Mano knygelės. V.: Vaga, 1984)

Š. m. sausio 11 dieną priešmokyklinio ugdymo „Darbščiųjų bitučių“ grupėje vyko edukacinė veikla „KNYGOS ATSIRADIMO ISTORIJA“, kurią vedė Kauno technologijos universiteto docentė Asta Kabelkaitė – Lukoševičė.  Bičiulystė su Asta prasidėjo praeitais mokslo metais, kai „Darbščiųjų bitučių“ grupę lankė jos sūnus Matas.

Užsimezgusi partnerystė,  bendradarbiavimas, tėvelių  dalijimasis sukaupta gerąja patirtimi ir žiniomis  mums, mokytojoms ir ugdytiniams, atveria didesnes galimybes ir padeda eiti į priekį. Ši docentės Astos viešnagė prisidėjo prie draugiškų santykių plėtros su buvusių ugdytinių tėveliais. Ir ateityje žadame stiprinti santykius ir bendradarbiavimą, socialinę partnerystę su buvusių ugdytinių šeimomis.

Priešmokyklinio ugdymo „Darbščiųjų bitučių“ grupės mokytojos Janina ir Virginija

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,