TOLERANCIJOS IR MANDAGUMO SAVAITĖ „LAŠIUKŲ“ GRUPĖJE

Tolerancija – tai gebėjimas priimti kitus tokius, kokie jie yra, o ne blogo jų elgesio priėmimas. Čia taip pat galioja auksinė taisyklė: elgtis su kitais taip, kaip norėtum, kad elgtųsi su tavimi.

Tolerancijos ugdymas – menas. Jo reikia mokytis patiems ir mokyti  vaikus.  Mažamečiams suprasti žodį tolerancija  nėra lengva, tačiau matant tinkamą suaugusiųjų elgesį bei sistemingai kalbant  vaikai ne tik suvokia žodžio prasmę, bet ir pradeda toleruoti kitaip atrodančius, kitais mąstančius ir besielgiančius žmones.

Apie mandagumą, draugystę su vaikais kalbamės kasdien, nes pastebime, kad vaikai vis dažniau susiduria su skirtingų rasių, kultūrų,  religijų žmonėmis. Darželį lankantys vaikai taip pat labai skirtingi.

Tolerancijos ir mandagumo savaitės metu dar daugiau akcentavome žmonių įvairovę, kas yra draugai, draugystė, mokėme konfliktų sprendimo būdų, prisiminėme mandagumo žodelius, lankėmės kitose grupėse, žiūrėjome animacinius filmukus, skaitėme grožinės literatūros kūrinėlius, analizavome personažų poelgius.

                                                                                                                       „Lašiukų“ grupės mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,