TARPTAUTINĖS ANTIKORUPCIJOS DIENOS MINĖJIMAS

              Antikorupcinis ugdymas yra vertybinis ugdymas. Ir šis ugdymas ankstyvajame amžiuje turi apjungti dalykus, kurie svarbūs vaikams ir su kuriais jie susiduria: kaip būti geru draugu, kaip sąžiningai žaisti, kaip būti maloniu ir sąžiningu, ką reiškia atlikti gerą darbą.

             Gruodžio 9-oji – Tarptautinė antikorupcijos diena. Vaikų lopšelyje – darželyje „Vaivorykštė“ gruodžio 2 – 6 dienomis vyko įvairios veiklos šiai dienai paminėti. Jų metu grupėse vaikai kartu su pedagogėmis diskutavo apie draugystę, nuoširdumą, teisingumą, pagalbą vienas kitam.

             Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse pokalbių, diskusijų, metu ugdytiniai išsakė savo mintis apie  sąžiningumą, draugystę, nuoširdumą, pagalbą, pareigą, atsakomybę. Kalbėjo apie tai, kaip supranta, kas yra abejingumas, apgaulė, pavydas, korupcija.

           Meninės veiklos metu vaikai kartu su savo tėvais ir pedagogais   sukūrė  stendą „ Aš esu“, kuriame atsispindėjo vaikų mintys ir vertybinės nuostatos apie draugystę, meilę, bičiulystę, gėrį, teisingumą, pagarbą, sąžiningumą. Vaikai linkėjo savo draugams  būti laimingais, nuoširdžiais, draugiškais, jautriais, nuolat besišypsančiais.

           Norėdami pakeisti pasaulį, turime keistis ir patys, būti neabejingiems iškilusioms negerovėms, spręsti jas, netylėti, sąžiningu darbu, žiniomis, gebėjimais siekti geresnės gyvenimo kokybės.

 

Korupcijos prevencijos komisijos narės

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,