ŠVENTINIS RYTMETYS “SVEIKAS, DARŽELI“

Kažkas pabeldė į duris,
Kažkas miegot neleidžia..
Atmerkęs nuostaboj akis
Matai Rugsėjo veidą.

Pasipuošė ruduo spalva

Ir rytmečiai voratinklių rasos lašais suspindo.

Ruduo..  Atėjo šventė į namus –

Rugsėjis dalina rudenio lapus…

 

Graži „Vaivorykštės“ šalis atvėrė duris mažiesiems ugdytiniams. Du klounai vaikučių ir jų tėvelių laukė nuo ankstaus ryto. Dieną lydėjo šventinis rytmetys, kuriame vaikus, tėvelius, darželio darbuotojus,  pasveikino darželio direktorė ir paskelbė naujų mokslo metų pradžią.

Renginio metu vaikai sulaukė netikėtų svečių Nežiniuko, Ežiuko, Katės. Katė vaikučius pasveikino su rudenio pradžia palinkėjo gerų metų ir pakvietė pradėti kiekvieną rytą nuo rytmetinės mankštos. Ežiukas linkėjo būti sveikiems ir valgyti daug morkų ir daržovių. Vaikai stebėjo spektakliuką „Nežiniuko kelias į žinių šalį“. Po spektakliuko vyko mažųjų diskoteka. „Nežiniukas“ supratęs, kokios mokslo šaknys karčios, o vaisai saldūs, visiems dalyvavusiems šventėje  linkėjo  sėkmingų ir nuotaikingų mokslo metų ir kvietė visus mažus ir didelius šėlti, dainuoti ir šokti. Visus lydėjo gera nuotaika.

 

Renginio organizatoriai mokytojos:  Vilma. Šlekaitienė, Nijolė Piliponienė, Zita Dzetaveckienė, Dalytė Kavaliauskienė, Virginija Šidlaukienė ir  meninio ugdymo mokytoja I. Stravinskienė.

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,