ŠVENTINIS RYTMETIS „LIETUVA VAIKŲ ŠIRDIM IR ŽODŽIAIS APDAINUOTA“

          Vasario 16-oji – diena reikšminga kiekvienam lietuviui, gerbiančiam savo šalies istoriją. Tai diena, kai susimąstome ir naujai pažvelgiame į Lietuvos valstybę – stiprią ir savarankišką šalį.

       Vasario 14 dieną „Lašiukų“ grupės ugdytiniai su mokytoja Zita, logopede Vaida ir meninio ugdymo mokytoja Irena sukvietė visą lopšelio – darželio bendruomenę į Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventinį rytmetį „Lietuva vaikų širdim ir žodžiais apdainuota“. Įstaigoje buvo surengta piešinių paroda „Mes – Lietuva“, kurią organizavo priešmokyklinio ugdymo mokytojos Aušra ir Diana. Grupių ugdytiniai savo emocijas, meilę ir pagarbą Lietuvai išreiškė savo piešiniuose. Rytmetyje dalyvavo Marijampolės kolegijos IV kurso studentė Nemira Minkevičienė, atliekanti visuomeninę praktiką „Lašiukų“ grupėje. Džiaugiamės, kad savanoriavo ir ugdytinės Edvinos mama Vaida Gudaitytė, ji visiems grojo kanklėmis, atliko lietuvių liaudies kūrinius apie mūsų gimtinę, jos gamtos grožį, kartu giedojome Lietuvos himną, dainavome dainas, žaidėme žaidimus, deklamavome eilėraščius. Aptarėme visus Lietuvos valstybingumo simbolius, atsakėme į klausimą, kas yra Lietuva: tai miškai ir paukščiai, žmonės ir namai, gėlės, upės, jūra, Gedimino pilis, tai tu ir aš, tai mūsų GIMTINĖ LIETUVA…

          Šią dieną visi pajutome kokia tvirta, vieninga mūsų tauta, kuria gali didžiuotis kiekvienas Lietuvos pilietis. Todėl branginkime sunkiai iškovotą laisvę, mokėkime džiaugtis, mylėkime ir tausokime ją. Prasmingais darbais ir idėjomis susitelkę kurkime savo krašto gerovę.

Lašiukų“ grupės mokytoja Z. Dzetaveckienė, logopedė V. Bružinskienė,
ir meninio ugdymo mokytoja I. Stravinskienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,