SVEIKATINGUMO VIKTORINA“ TĖTIS MAMA IR AŠ“

Š.m. kovo 21 dieną,  tvirtai nusiteikę parodyti  geras sveikos gyvensenos žinias, parungtyniauti sportinėse varžybose, dviejų grupių „Kiškiukų“ ir „Lašiukų“ tėveliai  susirinko į sveikatingumo viktoriną“Tėtis mama ir aš“.

Viktorina buvo siekiama skatinti sveiką gyvenimo būdą ir asmeninę savivoką,  skleisti sveikatos priežiūros ir stiprinimo žinias, bei ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius. Nors šių tikslų siekiama nuolat, viktorinos metu tėveliai turėjo progą parodyti savo sukauptas žinias, gebėjimą kritiškai mąstyti, bendradarbiavimo įgūdžius, pademonstruoti sportinius gebėjimus.

Buvo sudarytos dvi komandos „Kiškiukų“ ir „Lašiukų“. Viktorinos pradžioje  abiejų grupių tėveliai su vaikučiai darė mankštą.  Po to komandos prisistatė „Kiškiukų“ ir „Lašiukų“ grupių vaikučiai savo, iš anksto pasiruoštus komandų šūkius ir himnus. O tėveliai  turėjo sugalvoti ketureilius iš duotų žodžių.

Ypatingai kritiško mąstymo ir išmanymo pareikalavo situacijos: „Kaip skatinti vaikus valgyti daržoves?“, „Kaip įkalbinti vaiką nepirkti norimo žaislo parduotuvėje“. Daugiausiai emocijų sukėlė sportinės  užduotys  ir  be žodžių parodyti,  kortelėse užrašytus žodžius (žuvis, svogūnas, dviratininkas ir t.t.).

Pabaigoje po protinių ir fizinių gebėjimų vyko tarp komantų liaudies dainų varžytuvės, juk nuo seno žmonės sveikai maitinosi, daug dirbo, o po darbų rasdavo laiko ir pramogoms.

Renginio organizatorės, auklėtojos džiaugėsi tėvelių  aktyvumu, sumanumu. Visus dalyvius lydėjo puiki nuotaika, tėveliai pareiškė norą, kad tokių renginių vyktų daugiau.

Mokytojos: Vilma Šlekaitienė, Nastutė Uzdilienė, Zita Dzetavickienė,Vida Rudaitienė 00XVz�3�

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,