STEAM SAVAITĖ „SĖJU, SODINU, AUGINU…“

            Vaikai juos supantį pasaulį pažįsta praktiškai bandydami, tyrinėdami, kurdami. Gyvoji gamta, augalija yra neatsiejamas vaiko pažinimo objektas. Todėl šiltėjant orams atsiranda poreikis iš arčiau susipažinti su sėklų dygimu, augalų auginimu. Taip vaikai ugdosi pagarbą gamtai, gyvybei, įgyja reikalingų žinių.

            Kovo 22 – balandžio 2 dienomis „Papūgiukų“ grupės mokytojos su ugdytiniais organizavo STEAM pažintinę tyrinėjimų ir atradimų savaitę „Sėju, sodinu, auginu…“, pakvietė dalyvauti visų grupių ugdytinius ir mokytojas. Tikslas: ugdyti pagarbą gamtai ir gyvybei, norą pažinti augaliją.

             Su vaikučiais grupių mokytojos sėjo, sodino, tyrinėjo, mokė pažinti augalus. Veiklų metu ugdytiniai įgijo  žinių apie augalus, jų priežiūrą. Grupių erdvėse sėjo įvairias daržovių, gėlių sėklas ir kt. Sodino svogūnus, stebėjo, kaip užauga laiškai, juos ragavo, taip pat džiaugėsi savo užaugintais kviečių želmenimis ir sudygusiomis gėlytėmis.  Grupių mokytojos skatino ugdytinius prižiūrėti savo sėtus augalus. Savo žinias ir įspūdžius išreiškė kūrybinių – pažintinių veiklų metu.  Džiaugiamės, kad eksperimentuodami, tyrinėdami sėjimo ir augimo procesus visi patyrė daug džiugių emocijų.

 

Parengė: „Papūgiukų“ grupės mokytojos

Linutė Griškelienė, Zita Dzetaveckienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,