SPORTINĖ PRAMOGA „KELIAUJAME Į RUDENĖLIO ŠALĮ

Rugsėjo 27 dieną su „Lašiukų“ ir „Kiškiukų“ grupės ugdytiniais organizavome sportinę pramogą lauke. Į rudenėlio šalį visi suėjome klevo lapais nubarstytu takeliu, džiaugdamiesi gražia, šilta rudens diena. Vaikučiai  noriai sportavo, žaidė žaidimus „Graži mūsų šeimynėlė“, „Mes vaikučiai gražūs“, „Lašiukų dainelė“, „Parašiutas“, „Kur pasislėpė kamuoliukas“ ir kt.,

O dar daugiau džiugių emocijų patyrė,  kai už  darželio teritorijos  pamatė traktorių, kuris pjovė žolę. Visi susidomėję jį ilgai stebėjo. Traktoriaus vairuotojas papasakojo apie šios transporto priemonės paskirtį.

Padėkoję ir atsisveikinę su vairuotoju visi toliau pramogavo, rinkdami įvairiaspalvius medžių lapus, juos ne tik mėtė į viršų ir gaudė,  bet kartu rūšiavo juos pagal dydį, spalvą (žali, geltoni, raudoni…), žaidė su jais ir dalinosi patirtais įspūdžiais.

Koks nuostabus tas rudenėlis! Jis mums padovanojo nuostabų rudenį su daug gražių ir spalvingų lapų, kurie papuošė mūsų darželio kiemą. Buvo labai smagu su jais pažaisti!

 

„Lašiukų“ ir „Kiškiukų“ grupių auklėtojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,