ŠIRDELĖS – LINKĖJIMAI LIETUVAI

                Vasario 8 – 15 d. priešmokyklinio ugdymo „Spalviukų“ ir „Bitučių“ grupėse vyko pilietinė iniciatyva „Širdelės – linkėjimai Lietuvai“.

                 Kiekvienais metais švęsdami savo artimųjų gimtadienius linkime, kad ateinantys metai būtų laimingesni, geresni, kūrybiškesni. Šiais metais vaikus raginome pačių gražiausių norų linkėti ne tik artimiesiems, bet ir Lietuvos valstybei.

                 Plačiai nagrinėjome temą „Per Lietuvą“, suteikėme žinių ir tikėjomės, kad vaikai pajus, kas yra Lietuva? Kodėl Vasario 16-oji ir Kovo 11-oji yra svarbios Lietuvai? Visa tai stengėmės perteikti vaikams paprastais žodžiais: esame laisva šalis, turime savo žemę, žmones, kultūrą, papročius, kalbą, simbolius – herbą, vėliavą, himną. Žinome trispalvės spalvas: geltona spalva – tai saulė, žalia – tai laukų spalva, raudona spalva – tai kraujas, kartu jos – tai Lietuva. Priešmokyklinių grupių ugdytiniai rašė ir piešė linkėjimus Lietuvai – nuostabius, vaikų širdies balso padiktuotus žodžius. Stengėmės ugdyti vaikų pilietiškumą ir bendruomeniškumą.

                  Šiandien mūsų vaikai laimingi, gyvendami laisvoje Lietuvoje, galėdami kalbėti lietuviškai, puoselėti bent dalelę mūsų senolių tradicijų.

                  Vaikai sveikina Lietuvą ir tiesia širdeles, kaip meilės Tėvynei simbolį. Kiekviena širdelė – unikali, pagaminta su meile, nusiteikimu, įrašytos pačios tyriausios mintys ir nuoširdūs linkėjimai.

 

PU mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,