ŠEIMŲ KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS „MARGI MARGUČIŲ RAŠTAI“ PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO „SPALVIUKŲ“ GRUPĖJE

                Velykos – šeimos šventė, per kurią į savo namus įsileidžiame bundančią gamtą bei ryškiausias jos spalvas. Kaip ir Kalėdos ši šventė atkeliauja kasmet, ir šiemet, nepaisant karantino, daugelis jas švęsime, tiesa, ir vėl siauresniame rate, nei įprastai. Šventės dieną ant stalo dėsime margučių – svarbiausių ir smagiausių šios šventės atributų! Nesvarbu kiek žmogui metų Velykos su savo smagia tradicija marginti kiaušinius visuomet primena vaikystę ir nuteikia džiugiai. Tai puiki proga susiburti visai šeimai ir pasitelkus kūrybingumą bei keletą pagalbinių priemonių smagiai praleisti laiką. Šią savaitę, priešmokyklinio ugdymo grupės „Spalviukai“ šeimas kvietėme dalyvauti šeimų kūrybinėse dirbtuvėse „Margi margučių raštai“ ir pristatyti savo šeimos mėgiamus kiaušinių marginimo būdus. Taip galėjome ne tik susipažinti su kai kuriomis šeimų tradicijomis, tačiau ir praplėsti akiratį, pasimokyti. Dėkojame visoms šeimoms, kurios nuoširdžiai atsiliepė į kvietimą!

               Kad nepritrūktumėte idėjų, ugdytinių Gusto Rakausko ir Ugnės Stundžiaitės šeimos pristato keletą kiaušinių dažymo ir dekoravimo technikų. Tikimės jums patiks ir mielai išbandysite.

               Na, o mes, grupės mokytojos, visus sveikiname su artėjančiomis Šv.Velykomis turėdami tylią viltį, kad gerumas ir maži stebuklai visada gyvena šalia. Mokėkime jais dalintis ir juos priimti!

 

Parengė:

PU mokytojos A. Žaliauskienė ir  D. Donauskienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,