SAUGAUS EISMO VALANDĖLĖ PRIEŠMOKYKLINUKAMS „ AŠ SAUGUS KELYJE“

Atėjus šaltajam metų laikui, kai eismo sąlygos tampa vis sudėtingesnės, o tamsusis paros laikas pailgėja, ypatingas dėmesys nukrypsta į labiausiai pažeidžiamus eismo dalyvius – pėsčiuosius ir dviratininkus, kurie tamsoje tampa sunkiai pastebimi. Dažnai į nelaimę patenka vaikai.

Todėl labai svarbu, ugdyti vaikų saugaus eismo įgūdžius, siekiant apsaugoti vaikus nuo nelaimingų atsitikimų.

Lapkričio 7 dieną, darželyje svečiavosi Marijampolės apskrities vyr. policijos komisariato  kelių policijos pareigūnė Raimonda Vizgirdienė.

 „ Darbščiųjų  bitučių“ ir  „ Spalviukų“ grupių ugdytiniai  susidomėję klausėsi pareigūnės pasakojimo   apie šviesoforą ir ženklus, jų reikšmę keliuose.  Pokalbių  metu, pareigūnė priminė,  kad atšvaitą reikia dėvėti tamsiu paros metu, bei esant blogoms oro sąlygoms.  Vėliau žiūrėjome   edukacinį filmuką  „ Būk saugus kelyje“, diskutavome,  kaip svarbu tinkamai elgtis gatvėje, saugoti save ir kitus, būti nuoširdžiais eismo dalyviais. Besibaigiant saugaus eismo valandėlei, padainavome  daineles „ Šviesoforas“ ir „ Mėlynas autobusiukas“

Tikimės, kad  savo pavyzdžiu, įvairiais būdais skatiname mažuosius  būti drausmingais, atsargiais ir atidžiais keliuose.  Susitikimai su pareigūnais, praktinės-žaidybinės situacijos ugdo vaikų atsakingumą už savo ir kitų saugumą gatvėje, padeda vengti pavojų, deramai elgtis namuose ir darželyje.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,