RUDENINĖ ŠVARA MANO MIESTUI 2019

Visą vasarėlę mus džiugino gėlės, krūmai, medžiai, kurie ne tik puošė darželio teritoriją, žaidimų aikšteles, gėlynus, bet ir mažino oro užterštumą.

Greitai atvėsę orai, vis dažniau prakiūrantis dangus, pirmosios šalnos bei vėjo sūkuriai plėšiantys nuo medžių spėjusius pagelsti lapus pranešė apie įpusėjusį rudenį.

Dar šiltesnėmis dienomis  bandėme pagauti paskutinius saulės spindulius, linksmai žaizdami grožėjomės nuostabia rudeninių spalvų palete…

Tačiau ruduo greitai prabėgs, o lapai mus taip džiuginę pavirs vėjo gainiojomis šiukšlėmis.

Kiekvienais metais mūsų įstaigos bendruomenė prisijungia prie lapų grėbimo akcijos „Rudeninė švara mano miestui“. Priešmokyklinio ugdymo mokytojos ir įstaigos administracija pakvietė visus į lapų grėbimo talką ir ragino susitvarkyti ne tik darželio teritoriją, bet ir viešąsias erdves už darželio tvoros.

Spalio 24 dieną darželio vaikučiai nešini grėbliukais rinkosi įstaigos aikštelėje, skambant nuotaikingai muzikai mankštinosi, o po to kibo prie darbo. Vaikučius pedagogės mokė uoliai tvarkyti aplinką, lapus dėti į specialius maišus.

Dėkojame visiems, kurie prisijungė prie akcijos, Tikime, kad jaunoji karta išmoks pastebėti netvarką artimiausioje aplinkoje, patys norės nors ir mažais darbeliais prisidėti, kad mūsų miestas būtų švarus ir gražus, o sugrėbti lapai bus kompostuojami ir taps vertinga trąša augalams.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,