KRINTA LAPAS UOSIO, KRINTA LAPAS KLEVO – RUDENĖLIS ATKELIAVO

       Ruduo – toks nuostabus metų laikas!  Spalis – tikras rudens mėnuo. Į sodus ir daržus atslenkantis ruduo primena, jog ateina svarbus derliaus ir pasiruošimo žiemai sezonas.

Na ir kaip nesidžiaugti rudeniu, kai už lango taip gražiai pasipuošę medžiai įvairiomis  spalvomis, kai aruodai pilni gėrybių, o pintinėse pilna vaisių.

Nutilus  „Sūduvos kraitė – 2017“  šurmuliui mieste, rudenišką antradienio rytmetį, mažieji ugdytiniai sugužėjo į salę. Rudenėjančiu takeliu pas mus  atkeliavo rudenėlio šventė.

Pasipuošę kuo „rudeniškiau“,  karūnomis, skrybėlaitėmis, skraistėmis kartu su auklėtojomis mažieji šoko, dainavo, žaidė žaidimus, minė mįsles, demonstravo rudeniškas  madas, vaišinosi raudonskruosčiais  obuoliukais.

Šventės metu  netrūko geros nuotaikos, nes  pedagogai, tėveliai ir vaikai galėjo pasidžiaugti suvalkietiškos sodybos eksponatais, kurie buvo pargabenti iš miesto šventės.  Tai tik dar labiau papuošė darželį ir sukūrė pakilią šventinę nuotaiką.  Smagu buvo pabūti kartu, pajusti kūrybos džiaugsmą ir pasidžiaugti auksaspalvio rudenėlio dovanomis.

 

 

 

 

 

 

 

 

Šventės akimirkas išvysite paspaudę nuorodą:

https://www.youtube.com/watch?v=uOsEcT4Bvko

 

Lopšelio – darželio „ Vaivorykštė“  pedagogės

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,