RESPUBLIKINIS PREVENCINIS PROJEKTAS „ŽAIDIMAI MOKO“

            Norint išvengti sunkumų, rengiantis mokyklai, svarbu stimuliuoti pažinimo procesų raidą specialiomis užduotimis, kurios gali būti integruojamos į bet kokią vaikų veiklą ikimokyklinėje ugdymo įstaigoje.

         „Lašiukų“ grupėje visus 2019-2020 mokslo metus kartu su logopede Vaida Bružinskiene vykdome respublikinį projektą „Žaidimai moko“, kurio tikslas – žaidimų pagalba lavinti erdvės,  laiko, regimąjį suvokimus, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius.

          Spalio mėnesį grupėje organizavome įvairias veiklas, kurių metu lavinome ugdytinių regimąjį suvokimą, vizualinius procesus (gebėjimą atpažinti, skirti, įsiminti matomus vaizdus), smulkiąją motoriką, turtinome žodyną.

Šio projekto dėka ugdytiniams geriau sekasi orientuotis įvairiose aplinkose, popieriaus lape, grupuojant daiktus pagal dydį, nustatant kūno judėjimo kryptį (pirmyn, atgal ir kt.) ir judėjimo kryptį daiktų atžvilgiu (stalo kairėje ir pan.).

 

Žaidimų metu visi ne tik įgijo žinių, bet ir išmoko sekti „Liežuvėlio pasaką“, mokėsi išgirsti pirmą ir paskutinį žodžio garsą, o atlikdami pirščiukų mankštą patyrė daug džiugių teigiamų emocijų.

 

 

Logopedė Vaida Bružinskienė ir ikimokyklinio ugdymo mokytoja Zita Dzetaveckienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,