PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖS „SPALVIUKAI“ IR „DARBŠČIOSIOS BITUTĖS“ DALYVAVO TRADICINIAME RENGINYJE „JUDU, KAD AUGČIAU SVEIKAS“

Jau ne pirmi metai mūsų lopšelis – darželis bendradarbiauja su „Šaltinio“ progimnazijos mokytojomis ir pirmokais, kurie praeitais mokslo metais lankė lopšelio –darželio „Vaivorykštė“ priešmokyklines grupes.

Lapkričio 28 dieną pradinių klasių mokytoja metodininkė Vilija Kalinauskienė vėl pakvietė būsimuosius mokinius  apsilankyti jau tradiciniame tapusiame renginyje „Judu, kad augčiau sveikas“ – drauge parungtyniauti, pasivaržyti su bendraamžiais ir susipažinti su būsimąja mokykla ir mokytojomis. Renginyje taip pat dalyvavo lopšelio darželio  „Nykštukas“  ir Mokolų mokyklos – darželio vaikučiai su savo pedagogėmis.

Renginys prasidėjo aktų salėje, kur vaikai žaidė žaidimus, atliko mankštą ir apšilimo pratimus su anglų kalbos mokytoja. Mokytoją vaikai nustebino geromis anglų kalbos žiniomis.

Vėliau persikėlėme į didžiulę mokyklos sporto salę. Čia vaikų komandos prisistatė ir sustojo estafetėms. Visi ugdytiniai varžėsi 4 – iose rungtyse: dėliojo „obuoliukus“ (kamuoliukus) į tam skirtus „indus“; komandinėje rungtyje – kartu su draugu turėjo nunešti GYM kamuolį apie orientyrą; įmeti kamuoliukus į tinklelius ir  didelių Cannelloni makaronus pernešti į kitą aikštės pusę.

Po varžybų visi  vėl susirinko į aktų salę, draugiškai pašoko, pažaidė žaidimą su anglų kalbos mokytoja „Simon says“  ir buvo apdovanoti prizais – padėkos raštais („Darbščiųjų bitučių“ grupė užėmė I  – ąją vietą, „Spalviukų“ – III -ąją) ir obuoliais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,