PREVENCINĖ VEIKLA „AŠ IR MANO APLINKA SAUGI, KAI AŠ ŽINAU…“

Gegužės 23 dieną „Papūgiukų“, „Lašiukų“ ir „Kiškiukų“ grupių ugdytinius su mokytojomis lauko aikštelėje aplankė visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Aurelija Makackienė, ji ugdytiniams pravedė prevencinę veiklą „Buitinės cheminės medžiagos, vaistai, alkoholis, tabakas“. Veiklos tikslas: siekti, kad ugdytiniai suprastų neigiamą alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo poveikį žmogaus sveikatai ir visuomenei; išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus bei įpročius, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą. Aurelija supažindino visus su vaistų vartojimo  ir jų laikymo namuose taisyklėmis, taip pat su pirmosios pagalbos netinkamai panaudojus buitines chemines medžiagas taisyklėmis,  paaiškino, kaip reikia elgtis saugiai buityje. Ugdytiniai atliko įvairias užduotėles „Kaip nepakenkti sau“, „Vaistų vartojimo taisyklės“, „Kas gali atsitikti“, „Kodėl pradedama rūkyti. Ar  verta pradėti“. Klausydami pasakojimų „Išmintingas senukas“, „Meškiukas ir vaistai“, „Liūdna istorija“, „Rasos laiškas mokiniams“, ne tik atsakinėjo į klausimus, bet ir įgijo žinių,  kad žalingi įpročiai kenkia sveikatai, kad vaistus reikia gerti tik tada, kai sergi. Sveikam žmogui vaistai nereikalingi, tinkama mityba, apranga, judėjimas padeda augti sveikiems ir apsieiti be vaistų.

Padėkoję sveikatos priežiūros specialistei Aurelijai už įdomią veiklą, visi ugdytiniai, draugiškai ir linksmai nusiteikę, pūtė muilo burbuliukus, grožėdamiesi mus supančia saugia aplinka.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Aurelija Makackienė, „Papūgiukų“, „Lašiukų“ ir „Kiškiukų“ grupių mokytojos.

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,