PAŽINTINĖ EKSKURSIJA

2018  m. gruodžio 4 dieną priešmokyklinio ugdymo „Darbščiųjų bitučių“ grupės ugdytinius apsilankyti Profesinio rengimo centre  ir dalyvauti savanoriškoje  edukacinėje veikloje, pakvietė ten dirbanti  Kristupo mamytė.

Centre vaikai susipažino ir apžiūrėjo puikiai įrengtą aplinką: mokymosi kabinetus su modernią mokymo įrangą, lankėsi melioracijos, kirpėjų, floristų paslaugų skyriuose.

Su didžiuliu susidomėjimu ir smalsumu apžiūrinėjo melioracijos sistemų įrenginius, žemės ūkio techniką, kuri  visiems atrodė didžiulė ir labai galinga. Ypač vaikams patiko žemės ūkio technikos modeliukai.

Kirpėjos paslaugų skyriuje kirpėjų mokytoja paaiškino, kokios paslaugos atliekamos jų skyriuje, kokie naudojami įrankiai, įranga, medžiagos. Berniukams padarė šukuosenas su standinimo priemonėmis, mergytėms supynė kasytes. Visi gražūs ir patenkinti vykome toliau.

Marijampolės profesinio rengimo centro mokytojos Linutė ir Giedrė  pakvietė į floristų kabinetą. Supažindino su priemonėmis, medžiagomis, kurios reikalingos floristų darbe. Pirmiausiai vaikai apžiūrėjo kabineto aplinką, kuri papuošta įvairių dekoratyvinių gyvų ir negyvų augalų kompozicijomis, girliandomis, vainikais, paveikslais iš sausų augalų, puoštais buities daiktais ir kt. Pravedė netradicinę pamoką „Kalėdinis žaisliukas“.  Vaikai atliko praktines užduotis ir pasigamino po kalėdinį žaisliuką.

Priešmokyklinio ugdymo   mokytojos Janina ir Virginija

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,