PAMINĖTA TARPTAUTINĖ MOKYTOJO DIENA

Auksinis ruduo atnešė garbingą profesinę šventę – Tarptautinę Mokytojų dieną.

Mokytojas – ne profesija. Tai – pašaukimas, tarnystė,  gyvenimo būdas. Mokytojo misija yra netgi svarbesnė, nei jie patys mano – jie turi galią padėti žmonėms tapti nugalėtojais, ateities lyderiais. Mokytojai įkvepia. Nepaisydami kliūčių jie vis tiek stengiai duoti ugdytiniams visa, kas  geriausia, kažko išmokyti, įkvėpti ir padėti kurti savo ateitį.

Spalio 4 d. mūsų  lopšelyje – darželyje taip pat buvo paminėta Tarptautinė Mokytojų diena.

Šia proga visus susirinkusiuosius tėvelių vardu pasveikino lopšelio-darželio tarybos narė Danguolė Akelaitienė bei Jurgita Mitrulevičienė su dukromis. Pedagogams buvo išsakyti patys gražiausi padėkos ir sveikinimo žodžiai. Vėliau mokytojas nuoširdžia šventine  programėle sveikino priešmokyklinio ugdymo grupės “Spalviukai” ugdytiniai. Į šventę susirinkusiems esamiems ir buvusiems įstaigos mokytojams šiltų sveikinimo žodžių negailėjo lopšelio-darželio direktorė Regina Kaleinikienė bei pavaduotoja Giedrė Bagdonienė

Barthas yra pasakęs: „Kai nustoja augę mokytojai, nustoja augę ir jų mokiniai“. Todėl visi mokytojai šiuolaikiniams vaikams privalo būti pavyzdžiu, turi nuolat mokytis, tobulėti, nebijoti klysti, mokytis iš savo klaidų, nevengti pokyčių. Šiuolaikinis mokytojas – tai mokytojas, kuris gali išreikšti ir realizuoti save, kurti, ieškoti, mėgautis ir džiaugtis sėkme. Jis turi jausti tai, kas neapčiuopiama, rasti  laiko įsižiūrėti į ugdytinių  akis, įsiklausyti ir išgirsti žodžius –  garsiai ištariamus ar  tik nujaučiamus. To ir linkime visiems mokytojams, sveikindami Tarptautinės Mokytojo dienos proga!

PU mokytojos Aušra Žaliauskienė, Diana Donauskienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,