PADĖKIME ŽIEMOJANTIEMS PAUKŠTELIAMS

Atėjus žiemai, yra būtina pasirūpinti paukščiais, nes šaltą ir gilią žiemą jie savimi pasirūpinti negali. Be to ir mums, žmonėms, įvairiaspalviai paukščiai žiemos metu nudažydami baltą peizažą ryškesnėmis spalvomis suteikia džiaugsmo. Žiemos metu paukšteliams tenka dideli išbandymai – stiprūs šalčiai, sniegas, neretam paukšteliui ar žvėreliui darosi sunku susirasti maisto, reikia iškęsti badą ir išgyventi iki pavasario.

Tikime, jog ir šią žiemą bus ir sniego, ir šaltuko. Todėl gruodžio 21 dieną „Boružiukų“ ir „Papūgiukų“ grupių ugdytiniai su mokytojomis išsiruošėme į lauką nešini lesyklėlėmis, jas pakabinome žiemojantiems paukšteliams darželio teritorijoje. Grupių ugdytiniai pribėrė duonos trupinių, smulkių kvietinių ir miežinių kruopų, javų, grūdų, saulėgražų. Paukšteliais visą žiemą rūpinsis visa darželio bendruomenė.

Lesykla yra geriausia dovana paukščiams žiemą, todėl  nelikime abejingi badaujantiems paukšteliams. Jeigu mūsų pagalba padės bent jų daliai, jausime atlikę tikrai gerą ir naudingą darbą.

„Boružiukų“ ir „Papūgiukų“ grupių mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,