MIŠKO PAUKŠTELIAI IR ŽVĖRELIAI SULAUKĖ ŽIEMOS VAIŠIŲ!

Žvėreliams miške vasario mėnuo ypač sunkus, nes po kieta ledo ir sniego danga neranda sau maisto. Miškuose dar vis viešpatauja gili žiema. Upės, upeliai ir ežerai snaudžia po ledu. Žvėreliai patraukia į palaukes, ieškodami maisto, vis dažniau į langą pabeldžia zylutės, po sodus užsilikusių obuolių ieško voveraitės, neretai po ledu ima dusti žuvys.

Nemažai mūsų darželio grupių rūpinasi paukšteliais, turi įsirengę lesyklėles, pakabina lašinukų zylutėms. Dėkojame visiems vaikučiams, auklėtojoms ir tėveliams. Tačiau visų mūsų pagalbos žiemą laukia ir miško gyventojai- žvėreliai ir paukšteliai.

Todėl sausio 19 d.- vasario 6d. visa darželio bendruomenė aktyviai įsijungė į akciją „Padėkime žvėreliams žiemą“ – nešė maistą žvėreliams ir paukšteliams: morkas, bulves, kopūstus, burokus, obuolius, grūdus, kruopas… buvo surinkta gausybė dovanų. Ne veltui lietuvių liaudies patarlė sako: daug rankų didžią naštą pakelia“.

O vasario 9 dieną mažuosius „Žirniukus“ ir „Boružiukus“ aplankė Marijampolės miškų urėdijos Šunskų girininkijos girininkas Virginijus Radzevičius. Jis mums papasakojo, kad žvėreliai ir paukšteliai jau laukia  mūsų vaišių  ir labai padėkojo, jog mes tokie rūpestingi ir geri. Visos mūsų surinktos dovanos žvėreliams iškeliavo į mišką.

NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME DARŽELIO BENDRUOMENEI, PRISIDĖJUSIAI PRIE ŠIOS GRAŽIOS IR PRASMINGOS AKCIJOS ĮGYVENDINIMO! 

„Žirniukų“ ir „Boružiukų“ grupės auklėtojos  Snieguolė, Zita, Lina

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,