Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30 – mečiui skirtas rytmetis „GRAŽŪS ŽODELIAI – LIETUVOS ŠALELEI“

           Kovo 11-ąją buvo minimas vienas svarbiausių Lietuvos istorijos įvykių – Nepriklausomybės atkūrimo 30-metis. Šią dieną visoje Lietuvoje vyko Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui skirti renginiai. Ne išimtis ir mūsų įstaiga. Mažieji mūsų visuomenės nariai turi pajusti mūsų tautos išgyvenimus, susipažinti su istoriniais įvykiais, žinoti ir gerbti šalies simbolius, vertinti tautosaką, kalbą…

           Lietuviški žodžiai – kaip bangos

                      Žiloji lietuvių kalba

           Kaip Nemunas pievomis rangos

                 Per amžius tautos pažiba

                 Didinga, galinga, svajinga

                  Daininga, plati jos tėkmė.

               Pasauly mums nieko nestinga,

      Kol skamba kaip auksas – lietuviška giesmė.

              Kovo 10 dieną visą darželio bendruomenę sukvietėme į literatūrinį mažųjų skaitovų rytmetį „Gražūs žodeliai – Lietuvos šalelei“. Priešmokyklinio ugdymo „Darbščiosios bitutės“ ugdytiniai su mokytojomis Virginija ir Diana, bei logopede Vaida dainavo dainas skirtas Lietuvai, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, šoko ir gerą nuotaiką dovanojo renginio dalyviams. Atstovai iš visų darželio grupių deklamavo eiles skirtas Lietuvai. Vyravo pakili, patriotinė, šventinė nuotaika. Visa bendruomenė kartu dainavo, mojavo trispalvės spalvų vėjo malūnėliais, šio ypatingo istorinio įvykio simboliu visoje Lietuvoje.

              Po renginio darželio aikštynuose iš vėjo malūnėlių suformavome Lietuvos trispalves, kuriomis galėjo pasigėrėti ne tik vaikučiai, bet jų tėveliai.

          Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Diana ir Virginija.

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,