„KIŠKIUKŲ“ EKSKURSIJA Į MARIJAMPOLĖS DRAMOS TEATRĄ

         Teatras – terpė, kurioje ugdoma vaikų ir jaunimo socialinė bei pažintinė kompetencijos. Vaidindami ir žiūrėdami spektaklius vaikai išmoksta bendrauti, reikšti savo jausmus, herojaus lūpomis išsakyti tai, kas jiems aktualu. Teatras turi puikią galimybę perduoti savo patirtį jaunajai kartai.

Teatrinio ugdymo tikslas – suteikti teatrinės ir estetinės kompetencijos bei socialinės kultūrinės brandos pagrindus, reikalingus savarankiškai, kūrybingai bei atsakingai dalyvauti socialiniame kultūriniame gyvenime, tenkinti saviraiškos ir pažinimo poreikius. Viena iš šio tikslo siekiamybių – išplėsti emocinių vertinimų, jausmų, bendrųjų žmogaus vertybių patyrimą ir siekti jį išreikšti teatre.

         Š. m. lapkričio13 dieną, su „Kiškiukų“ grupės ugdytiniais ir mamytėmis išsiruošėme į ekskursiją,  į Marijampolės Dramos teatrą žiūrėti lėlių spektaklio „Ožiuko pokštai“.

Nuotaikingas lėlių teatro spektaklis apie išdykėlį ožiuką ir jo nuotykius miške. Suvalkietiškų pasakų ir dainų personažas ožiukas pabėga nuo savo rūpestingosios šeimininkės bobutės ir įsikrausto į lapės olą. Miško žvėrys dar nėra tokio padaro matę ir girioje kyla didžiulis sąmyšis, kuris išbudina net balsingąją mešką. Nežinia kaip viskas būtų pasibaigę, jei ne darbštuolė bitutė.

        Pažiūrėję šį spektakliuką ir susipažinę su rankų darbo lėlėmis, patys galėsime  bandyti susikurti panašias  lėles ir pavaidinti.

„Kiškiukų“ grupės mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,