JUDRIOJI ANKSTYVOJO AMŽIAUS VAIKŲ VEIKLA „JUDU KARTU SU DRAUGU“

Judėjimas yra neišsenkanti saviraiškos, savirealizacijos ir supančio pasaulio pažinimo priemonė. Jis prasideda su pirmaisiais kūdikio judesiais, su pirmaisiais netvirtais žingsneliais, su pirmuoju patirtu judėjimo džiaugsmu. Tai neišsenkanti mažylio laimės, nuotykių, fizinių ir psichinių potyrių versmė!“ (E. Adaškevičienė)

Fizine veikla vaikai realizuoja visus svarbiausius savo poreikius – judėjimo, pažintinius, veikimo, bendravimo, saviraiškos, atskleidžia savo fizines išgales ir gebėjimus, todėl net ir patys mažiausi lopšelio – darželio mažyliai rytinę mankštelę pagal atitinkamas oro sąlygas stengiasi atlikti lauke. Dėl  ankstyvojo vaikų amžiaus ypatumų, o taip pat didžiulio jų noro judėti fizinę veiklą lauke organizuojame taip, kad vaikai patirtų kuo didesnį judėjimo džiaugsmą – žaidimai, netikėtos užduotėlės, balionėlių ieškojimai ir smagi kliūtis „Spalvotu tilteliu judu kartu su draugu“, kurią mažyliams puikiai pavyko įveikti, sukūrė smagią nuotaiką ir leido pajusti linksmų žaidimų žavesį.

Būtina palaikyti natūralų vaiko norą judėti, taip formuojant sveikos gyvensenos įpročius ir įgūdžius. Kasdienis judėjimas yra labai reikalingas vaikui – juo siekiame pažadinti mažylių organizmą ir aktyvinti širdies, kvėpavimo takų darbą, formuoti taisyklingą laikyseną, visapusiškai lavinti ir stiprinti kūno raumenis, suteikti vaikams žvalumo ir geros nuotaikos visai dienai (VIDEO).

https://www.youtube.com/watch?v=9npSnSvWLWE&feature=youtu.be

Ankstyvojo amžiaus vaikų grupių mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,