Judri pramoga „Sportuok kartu su Raudonkepuraite“

            Savanorystė – tai naujos patirtys, suvokimai, atradimai. Tai mokytojų, ugdytinių  tėvų  ir mažųjų graži draugystė. O už jiems skiriamą laiką vaikai atsilygina šypsenomis ir nesuvaidintu džiaugsmu.

             Vasario 12 dieną “Ančiukų” grupės ugdytiniai sulaukė viešnios. Į svečius atvyko visiems iš pasakos gerai žinoma  Raudonkepuraitė. Šį visų mylimą personažą įkūnijo savanorystės idėją palaikanti Danguolė Akelaitienė, “Ančiukų” grupės ugdytinės Klėjos mama.  Raudonkepuraitė pakvietė vaikus į šią pasaką pažvelgti kitaip- kiekvieną žodį palydėti judesiu. Vaikai ne tik imitavo skalbimą, pyragų kepimą, pasivaikščiojimą miške, bet ir vaizdavo emocijas, kurias patiria pasakų veikėjai.  Didžiausią įspūdį ugdytiniams paliko pikto vilko ir medžiotojų dvikova .Nuo šiol šį pasakos epizodą nuolatos kartojame per rytinę mankštą.  Pramogos pabaigoje Raudonkepuraitė kvietė kuo išradingiau paminėti Lietuvos gimtadienį ir šauniuosius, judriuosius  “ančiukus” apdovanojo.

             Savanorystė – tai vienas iš būdų aktyviai dalyvauti visuomenės gyvenime.  Ji gali praturtinti ir Jūsų patirtį. Esate visuomet laukiami!

„Ančiukų“ grupės mokytojos R. Savickienė ir N. Piliponienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,