DRAUGO DIENA

„Geriausi draugai girdi, net jei tu nekalbi…“

         Graži draugystė suteikia vaikams pilnavertiškumo jausmą, pasitikėjimą, artumą, supratimą. Turėti tikrą draugą – didelis džiaugsmas, o pati draugystė padeda vaikams augti, pažinti pasaulį, atskleisti save, kartu su draugais smagiai leisti laiką, dalintis paslaptimis, savo mažomis patirtimis ir, žinoma, žaislais.

           Tad Tarptautinės Draugo dienos išvakarėse, lapkričio 28 dieną, mažieji ankstyvojo amžiaus grupių „Meškiukai“ ir „Žirniukai“ mažyliai ir jų mokytojos sukvietė visą lopšelio – darželio bendruomenę į meninio ugdymo salę pažaisti smagių žaidimų, padainuoti linksmų dainelių, patrepsėti triukšmingą šokį „Apkabink draugą“, pralinksminti visus savo plačia šypsena ir tiesiog linksmai pašėlti smagiame draugystės ratelyje. Prasidėjus kalendorinei žiemai, o ir Kalėdų seneliui galbūt jau taisant savo roges, mažieji taip pat norėjo visus pasveikinti su artėjančiomis žiemos šventėms, su visais pasilabinti, apsikabinti, pradžiuginti, gerumo ir šviesių dienų palinkėti  ir, žinoma, kartu pašokti… Draugams visuomet smagu kartu linksmintis, o tuo labiau – paišdykauti.

 Visą savaitę lopšelio – darželio vaikai savo grupėse piešė savo draugą, meistriškai rinkdami dažų paletės spalvas ir taip leisdami atsiskleisti savo kūrybiškumui, saviraiškai. Linksmas piešimas kartu su draugu visada suteikia daugybę progų ir drąsos įgyvendinti įvairius sumanymus ir įsitraukti į įdomias veiklas. Ir labai smagu, kai tave nustebina geriausio tavo draugo piešinys.

 Taip pat lopšelyje – darželyje atidarėme ankstyvojo amžiaus vaikų piešinių parodą „Šliaužia sraigė takeliu…“  ir surinkome darželio ugdytinių piešinių knygelę ,,Draugystės knyga“, kuria galėsime visi drauge pasidžiaugti ir su kitais pasidalinti.

        Mūsų darželis žino stebuklingą receptą kaip nesipykti ir visad draugauti – mes kartu šokam, dainuojam, sportuojam, nuliūdusį paguodžiam, parkritusiam ranką paduodam ir visada šypsomės. Tad rytą pradedam su šypsena ir linksmi žengiam į darželį gražiu draugystės takeliu.

Siųskim draugui bučinuką

Pūskim muilo burbuliuką

Apkabinkim draugą savą

Pasakykim žodį gerą!

 

Ankstyvojo amžiaus vaikų grupių „Meškiukai“ ir „Žirniukai“ mokytojos

 

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,