DARŽELIO PRIEŠMOKYKLINIŲ GRUPIŲ UGDYTINIŲ VIEŠNAGĖ MOKYKLOJE

Lapkričio 20 dieną mūsų darželio priešmokyklinių „Spalviukų“, „Darbščiųjų bitučių“ grupių vaikučiai apsilankė „Šaltinio“ progimnazijoje, kur dalyvavo kasmetiniame sveikatingumo renginyje „Judu, kad augčiau sveikas“.

Mokykloje mus pasitiko buvę auklėtiniai ir mokytojos, kurie mus palydėjo į aktų salę. Mokiniai suvaidino įdomų vaidinimą, mokytojos pristatė sveikos mitybos piramidę, priminė, kokius produktus reikėtų valgyti, kad būtum sveikas.

Mokyklos sporto salėje ugdytiniai iš trijų darželių, po nuotaikingų prisistatymų savo jėgas išbandė estafetėse. Iš mūsų darželio dalyvavo 2 komandos, kurios iškovojo garbingas I – ąją ir II – ąją vietas. Buvome  patys stipriausi, greičiausi ir vikriausi.

Renginio pabaigoje vėl grįžome į aktų salę, kur mokyklos anglų kalbos mokytoja anglų kalba su vaikais bendravo sveikos mitybos klausimais. Darželių dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir pavaišinti obuoliais.

Šis renginys yra skirtas būsimiems mokiniams susipažinti su mokykla, mokytojomis, pabendrauti su kitų ikimokyklinių įstaigų bendraamžiais, pasivaržyti, pagilinti žinias apie sveiką gyvenimo būdą, patirti teigiamų emocijų, ugdyti vaikų norą mokytis mokykloje.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos.

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,