Advento rytmečiai „Žaidžiame pasaką”

              Adventas – gražiausias, paslaptingiausias ir prasmingiausias prieškalėdinis laikotarpis. Tai rimties, susikaupimo ir apmąstymų metas. Tai geras laikas tapti kitokiu – tapti geresniu nei vakar, sau pačiam ar šalia esančiam. Tai laikotarpis pažymintis laiką iki Kristaus gimimo.  Advento vainikas, tai himnas gamtai, kuri atgyja, kai viskas turėtų numirti .Tai himnas šviesai, kuri nugali tamsą. Tai himnas Kristui, tikrajai šviesai, kuri ateina nugalėti blogio ir mirties…

               Laukdami Kalėdų, lopšelio-darželio  auklėtiniai , kartu su mokytojomis,  dalyvavo ,, kūrybinėse dirbtuvėlėse‘‘ kuriose pynė ir puošė Advento vainikus keturiomis žvakėmis, kurios reiškia keturias Advento savaites, likusias iki Šventų Kalėdų, rengė adventines popietes. Jų metu vaikai buvo supažindinami su šio laikotarpio tradicijomis, papročiais, apeigomis, išgyveno švenčių laukimo nuotaiką, viltį. Dainavo daineles,  giedojo  adventines giesmeles,  žaidė žaidimus,  klausėsi eilėraščių, pasakojimų, sakmių ir istorijų apie Adventą, gerumą, pagalbą žmonėms.

              Esant tokiai nūdienos situacijai,  rytmečiai  vyko be artimiausių žmonių –tėvelių , senelių. Adventinę nuotaiką, vaikučių  išgyventas emocijas kviečiame  pasižiūrėti vaizdo įraše:

Nuoširdžiai tikime, kad užkrėtėme Jūsų širdis gerumu. Lai šis laukimas sušildo kiekvieną iš mūsų.

 

Meninio ugdymo mokytoja Vaida

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,