ADVENTINĖ POPIETĖ„ KAI ŠVIEČIA ŽIBINTAI“ PU „ DARBŠČIŲJŲ BITUČIŲ“GRUPĖJE

Nurimo gamta. Pavargo sodai brandinę vaisius. Užmigo žemė. Nuliūdo medžiai. Žmonės taip pat ruošiasi atverti savo širdis gerumui, nuoširdumui, geriems darbams, laukdami didelio stebuklo- šventų Kalėdų.

      Nenuostabu, kad ši šventė reikšminga visiems, nes ji dvelkia paslaptimi ir mistika.

Siekdamos gerbti etninę kultūrą, tautinę savimonę, atsakomybę už tautos kultūros paveldą, nutarėme, artėjant didžiausiai metų šventei, gruodžio 4 dienos popietę, sukviesti ugdytinių tėvelius pavakaroti.  Žibintų šviesoje, žvakių šviesele sušildyti savo širdeles, ruoštis dieviškojo Kūdikėlio gimimui, būti gerais, nuoširdžiais, draugiškais…

     Norėdamos, kad vaikai ir tėveliai geriau pajustų ir suprastų Advento prasmę, sugrįžę į grupę susipažindinome su mūsų senolių prietarais, papročiais, burtais, su kūčių vakaro valgiais.

      Skambant ramiai muzikai, vaikai su tėveliais susipažino su EBRU MENO technika. Ebru meno technika – tapymas ant vandens – tai ne tik meninė veikla, leidžianti realizuoti kūrybinį potencialą, tačiau tai taip pat gali tapti terapine ar edukacine veikla.

Tad tapymas ant vandens yra lengvai įgyvendinamas visiems, nereikia turėti meninio išsilavinimo ir tapybinių gabumų. Šiame mene didelį vaidmenį atlieka netikėtumas – kiekvieną kartą išgaunamas savitas ir netikėtas rezultatas.
Tapyba ant vandens ramina mintis, išlaisvina jausmus, skatina kūrybiškumą, gerina emocinę ir fizinę sveikatą, atpalaiduoja. Piešimas ant vandens lavina susitelkimą ir ugdo pasitikėjimą savimi.

 

 

 

 

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Virginija ir Diana

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,