LITERATŪRINĖ VIKTORINA

             Š. m. vasario 26 dieną priešmokyklinio ugdymo „Darbščiųjų bitučių“ ir „Spalviukų“ grupių mokytojos ir ugdytiniai organizavo literatūrinę viktoriną „KĄ ŽINAI APIE SAVO ŠALĮ“, kuri buvo projekto „ Lietuvių kalbos dienos 2020“ tęsinys .

       Viktorinos tikslas –  įtvirtinti žinias apie Lietuvą, jos istoriją.

            Gvildenant temą apie Lietuvą,   vaikai daug įgijo žinių, susipažino su keliais svarbiais kultūriniais Lietuvos objektais, sužinojo kaip atrodo Lietuvos valstybės simboliai, geba juos išskirti iš kitų panašių simbolių. Remdamiesi mokytojo pateikta informacija, geba pasakyti, kuo Lietuvai nusipelnė lakūnai Darius ir Girėnas, kas Lietuvos sostinė, kas Lietuvos prezidentas, kokia jūra skalauja Lietuvos krantus, ką vadiname Lietuvos auksu, kokia ilgiausia Lietuvos upė, koks mūsų gimtasis miestas, kokios valstybės yra Lietuvos kaimynės ir t. t. Klausydami muzikos kūrinių įrašų geba atpažinti lietuviškų instrumentų, kanklių, skudučių, birbynių tembrus.

Viktorina buvo sudaryta iš trijų turų  GELTONO, ŽALIO, RAUDONO.

           „Bitučių“ ir „Spalviukų“ komandos   varžėsi tarpusavyje. Literatūrinė viktorina tapo smagia, linksma švente. Vaikučiai kartu su pedagogėmis dainavo liaudies dainas apie Lietuvą, šoko.


Priešmokyklinio ugdymo mokytojos

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,