Literatūrinis rytmetis „Skaitau pasakas“

          Knygų skaitymas yra vienas prasmingiausių laisvalaikio praleidimo būdų vaikams: jis padeda išmokti ir atrasti naujų dalykų, skatina tobulėti ir mąstyti. Skaitydamas knygas vaikas nuolat mokosi naujų dalykų: turtinamas vaikų žodynas, skatinami ir lavinami kritinio bei analitinio mąstymo gebėjimai, ugdomas kūrybiškumas.

            Norint, kad vaikai pamėgtų knygas, o vėliau ir suprastų skaitymo naudą, labai svarbu draugystę su literatūra pradėti nuo pat ankstyvos vaikystės. Šiuo tikslu  2020 02 18 lopšelyje- darželyje “Vaivorykštė” vyko literatūrinis rytmetis “Skaitau pasakas”. Viešnios iš Marijampolės P.Kriaučiūno viešosios bibliotekos pakvietė viso darželio bendruomenę kartu pasinerti į užburiantį pasakų pasaulį. Vaikai ne tik klausėsi sekamos pasakos, bet kartu su pagrindinėmis veikėjomis Princese ir Raganaite ją  inscenizavo.  O “Ančiukų” grupės mokytojos ir ugdytiniai, suvaidinę pasaką “Žiogas ir žiema”, dar kartą priminė vaikams, kad pasakų ne tik įdomu klausytis, bet iš jų galima ir pasimokyti.

             Šiuo rytmečiu lopšelio- darželio „Vaivorykštė“  „Ančiukų“ grupės mokytojos ir ugdytiniai  prisijungė prie Valstybinės lietuvių kalbos komisijos organizuojamų „Lietuvių kalbos dienų“ renginių .

„Ančiukų“ grupės mokytojos R.Savickienė ir N.Piliponienė

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,