„SPALVIUKAI“ TEATRO FESTIVALYJE „MAŽIEJI OBUOLIUKAI 2019“


                 „Kiekvienas vaikas yra nepakartojama kūrybinė laboratorija su nežabota fantazija, kurios skrydis beribis ir nesuvaldomas.” – K. Čiukovskis.

Š. m. balandžio 4 d. Marijampolės „Ryto“ pagrindinėje mokykloje vyko 14 – asis tarptautinis teatrų festivalis „Mažieji obuoliukai 2019“, kuriame dalyvavo mažieji aktoriai iš 11 Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigų bei svečiai iš Lenkijos darželio. Mūsų  įstaigą šiame festivalyje atstovavo priešmokyklinio ugdymo grupė „Spalviukai“. Jie atliko kompozitorės Giedros Gudauskienės ir poeto Vytės Nemunėlio muzikinį vaidinimą „Meškiukas Rudnosiukas“. Visi festivalio dalyviai buvo apdovanoti festivalio simboliu – obuoliu, padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis „aktoriams“.

Teatras (vaidyba) lyginant su kitomis meno rūšimis, ypač stipriai veikia vaiką, vysto mąstymą, vaizduotę, fantaziją, atmintį, dėmesį, pastabumą, ugdo vaiko meninę raišką. Draminė raiška priešmokykliniame amžiuje puoselėja visuminę estetinę komunikaciją, skatina ne tik vaiko psichofizinę raišką, bet ir supančią daiktinę, erdvinę, garsinę aplinką suvokti kaip būdą ir įrankį, perteikti tam tikrus požiūrius, nuostatas. Vaidyba gali būti naudojama kaip mokymo būdas mokant vaikus įvairiausių dalykų: gimtosios kalbos, muzikos, dailės meno, pasaulio pažinimo ir kt.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Aušra ir Diana

« Grįžti atgal
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,